0 212 436 28 28
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pleksi Tabela

12 Ocak 2021
158 kez görüntülendi
Pleksi Tabela

Pleksi tabela en çok tercih edilen tabelalar arasında yer almaktadır. Hem şık hem de modern bir görünüm kazandırabilen pleksi tabelalar, birden fazla reklam çeşitleri arasında sık tercih edilenlerdendir. Alüminyum oyma zemin veya kompozit zeminle gravür oyma tabela yapılmaktadır. En çok kullanılan çeşitleri arasında ise kutu harf tabelalar yer almaktadır.

Pleksi Tabela Nedir

Pleksi hemen hemen yaşadığımız zaman içerisinde sıkça karşımıza çıkan, markaları ve ürünleri ön planda göstermek amacıyla ünite, stant, tabela üretiminde kullanılmakta olan bir malzemedir. Diger yandan mağazalarda fiyat ve ürünlerin tanıtımı amacıyla, mağaza cephelerinde ve reklam alanlarında da kullanılmaktadır. Hem hafif oluşu hem de dayanıklılığıyla birlikte en çok tercih edilen malzemeler arısındadır. Pleksi sahne veya platform tasarımlarında kullanılıyorsa pleksiglass özelliği sayesinde göz alıcı renkleriyle de ön plana çıkmaktadır. Pleksiglass, güneşin yaymış olduğu UV ışınlarına ve sert darbelere karşı dayanıklıdır. Çevrenizde görmüş olduğunuz birçok üründe bu madde kullanılmaktadır.

Pleksiler hem renkli hem de renksiz çeşitleri ile bir plastik malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özellikleri sayesinde saydam ve yarı saydam şeklinde işlenerek kullanılmaktadır. Pleksiler yapıları sayesinde kolay işlenebildiği gibi kesilip ve istenildiği şekillere sokulabilmektedir. Aynı zamanda pleksilerin taşıması kolay yapıları sayesinde üretilen ürünler hem hafif hem de kullanışlı olma özelliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Pleksi dendiği zaman akla birden fazla ürün gelse de kendisiyle birlikte ön plana çıkan ürün pleksi tabelalar dışında başka bir şey değildir. Dayanıklı, hafif, kullanışlı ve istenildiği tasarımı üzerinde uygulanabildiği pleksi tabelaları birden fazla işletme, marka ve kurum tarafından sık tercih edildiği de görülmektedir.

Pleksi Tabela Nedir? Modelleri Nelerdir?

Broşürlerde, makine kaplamalarında, vitrin ve raflarda, kürsülerde ve bunun gibi birçok ürün üretimi yapılan alanlarda pleksi kullanılmaktadır. Fakat bunların dışında çoğunlukla karşımıza çıkan çeşitleri arasında pleksi tabelalardır. Birden fazla çeşitli tasarımları sayesinde öne çıkan pleksi tabelalar özelikle de pelksi kutu harf tabela çeşitleri olarak da bilinmekte. Günümüz işletmelerin çoğalmasıyla birlikte en çok tercih edilen tabela olma özelliğini taşıyan pleksi tabelalar, her geçen gün farklı ve çeşitliliği sayesinde yeni şekillerde eklenmektedir. Pleksi tabela modelleri çeşitliliği sayesinde farklı modelleri de merak konusu olmaktadır. Kabartma harfler, şeffaf tasarımı, ışıklı ve ışıksız seçenekleriyle birbirinden farklı pleksi tabela yaptırmak mümkün. Ekstra tasarımları sayesinde geniş avantajları ve kendisine özel özellikleri de bulunmaktadır. Çoğunlukla kurum imajını göstermek için kullanmak istediğiniz tabelaların farklı olması size diğer firmalara kıyasla markanızı tanıtmak için artı avantaj sağlamaktadır.

Pleksi Tabelayı Nereden Temin Edebilirsiniz?

Pleksi tabelaları birçok tabela üreticisinden bulmak mümkün. Tercih edilenler arasında en sık pleksi tabelaların olması, aynı zamanda reklam ürünleri çeşidi bakımından da avantaj sağlamaktadır. Birden fazla çeşitliliğe sahip pleksi tabela yaptırmak istiyorsanız eğer İstanbul da en iyi tabela üreticisi firmaları arasında yerini alan Amade Reklam istenilen zevke göre tasarımları ve hızı sayesinde ihtiyacınız olan pleksi tabelayı kaliteli bir şekilde üreterek nerede olursanız olun size hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti neticesinde güler yüzlü ve çözüm odaklı olan Amade Reklam, rakip firmalara nazaran daha farklı tasarımlarıyla ve göz alıcı ürünleriyle de kendini ön planda tutmaktadır. Markaya, logoya ve içerisindeki renk tonlarına en uygun şekilde tasarımlarıyla birden fazla yenilikçi teknolojisi sayesinde özel tasarımlar yaratarak müşteri memnuniyetini en üst zirveye taşımaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?